Šiltas vyriškas džemperis (1)
Šiltas vyriškas džemperis (2)
Šiltas vyriškas džemperis (4)
98 € 54 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
Vyriškas megztinis „Šiltas“

O istorija jo ir paprasta ir neprasta vienu metu.

Praeitais metais, kai išleidome į dienos šviesą Kalėdinę kolekciją, mes pasiūlėme „apsirengti“ trims šeimos nariams. Tėčius- eilinį kartą palikę „už borto“, glostydami jų barzdas ir paplekšnodami per plikes šypsojomės, kad „Jūs ir taip gražūs, puoštis ir nebereikia“.

O kai nustodavom šypsotis visai rimtu veidu atsakydavom, kad mes vyriškų rūbų nesiuvam.

Atrodo būtų galima dėti tašką.

Bet aš išgirstu visus kartais net labai tylius pusbalsius, kurie praeitais metais „pašmirinėję“ ore liko mano galvoje.

Juk tėčiai iš dalies yra irgi berniukai, tik didesni,- pagalvojau aš.

Ir atsižvelgusi į faktą, kaip mielai į mokyklą mano Dominykas rėdėsi praeitų Kalėdų džemperį- argumentų, kodėl ne- tiesiog nebeliko.

Šiltas, natūralaus pluošto, ilgaamžiškas, itin malonus prie kūno, lengvai prižiūrimas džemperis taiko būti geriausia Kalėdine dovana Jūsų mylimiausiems.

Kadangi viena iš priežasčių, kodėl pas mus nėra vyriškos linijos- yra mano „nesvietiška“ baimė vyrišką vyrą imti ir „nusaldinti“ detalytėmis, kurias aš taip mėgstu ir galiu drąsiai sau leisti moteriškuose rūbuose.

Todėl „prilipdydama“ matomą etiketę su užrašu, įverdama „aprašinėtą“ raištelį, ar nusprendusi, kad reikia kažką išsiuvinėti aš 100 kartų pagalvočiau: „ar ne per saldu ir ar vyriška“.

Todėl šįkart, kaip pirmam „blynui“ suveikia jausmas, kad „daugiau yra mažiau“. Ypač, kai pamąstau apie vyrą.

Pailgintas džemperio siluetas, asimetriškas kirpimas didelis „kapišonas“, aplink visą „perimetrą“ įverti iš to paties audinio pasiūti raišteliai, kurių pagalba galima susireguliuoti norima drabužio plotį apatinėje jo dalyje.

Priekinės, vyrų itin mėgstamos ir patogios kišenės.

Didelį dėmesį skyrėme apykaklės aukščiui, mat procese man buvo paaiškinta, kad vyrai nemėgsta aštuonis kartus apvyniotų šalikų ir dievina, kai vėjas „nekošia“ į kaklą (gal ir visai logiška).

Taip atsirado „pakeltas“ užtrauktuku užsisegantis kaklas. Užtrauktuką timptelėjus iki galo, „pastatoma“ „užkarda“ vėjui.

Kaip ir buvo pageidauta.

Džemperis yra giliai pilkos (šlapio asfalto) spalvos ir turi savo „mažąją“ „berniukišką“ kopiją, kuri yra šiek tiek „palinksminta“ smėlio spalvos detalėmis.

Taip pat savo detalėmis stipriai dera su „mamytišku“ džemperiu.

„Pasiderinam“ ir stačia galva į jaukiausius žiemos nuotykius. M?

 

Sudėtis:

80% medvilnė

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas