subtilus (baltas) švarkelis (1)
subtilus (baltas) švarkelis (3)
subtilus (baltas) švarkelis (4)
98 € 68 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Subtilus“ (baltas) švarkelis

Mes moterys, mes mėgstame apmąstyti visus „jeigu“ į priekį.

„O jeigu bus šalta?“

„O jeigu lis lietus“?

„O jeigu norėsis prisidengti rankas?“.

Mes- V&V kūrybinė komanda, kurią didžiąja dalimi sudaro moterys, lygiai taip pat mėgstančios susprogdinti kaip muilo burbulus visus „O jeigu“.

Tad kaskart ruošdami Jums šventinę kolekciją- mes iškart įjungiame galvoje mintį, jog lietuviškas oras yra neprognozuojamas ir labai jau atitinkantis „o jeigu“ kriterijų.

O čiupti pirmą pasitaikiusį po ranka šiltuką, kuris „anei šiaip, anei taip“ bando derintis, bet jam nepavyksta- lyg ir irgi nesinori.

Todėl mažas, subtilus ir visai nepretenzingas švarkiukas, kurio dermę, mes patikrinome su kiekviena „Mažų pastelinių“ suknelių dalyve- nepamaišys grožiui.

O už visų taškų ant „i“ pagalvojimą sau galėsite pasirašyti riebų pliusą, kuris gražiausios šventės leis laukti visiškai ramia širdimi.

Pasiruošta bet kokiai oro išdaigai.

Na o vėliau- šį kuklų ir subtilų švarkiuką tikrai galėsite sėkmingai derinti prie paprastesnių kasdieninių derinių.

Juk jis netgi turi kišenes:).

Lyrinis nukrypimas: Švarkelis atrodo puikiai tiesiog „užmestas“ ant pečių, tačiau...kiekviena „Mažų pastelinių“ suknelių kolekcijos narė turi sau priklausantį diržiuką, kurį švarkelio dėvėjimo ant suknelės atveju pamėginkite juostis/rištis/segtis ant švarkelio- gausite labai elegantišką suknelės+švarkelio derinį.

 

Sudėtis:

96% poliesteris

4% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas