Spindulių švarkas (1)
Spindulių švarkas (3)
Spindulių švarkas (4)
125 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Spindulių“ lininis švarkas

 

Na, o čia šios kolekcijos turbūt vinis, kurio istorija tokia:

-V., norėtum lino?

-Ne.

-Su aukso siūlu....

-TAIIIIP.

Ir netrukus vartydama tarp rankų dar tik visišką skiautę lino su auksiniu siūlu, supratau, kad iš jo gims absoliuti VASARA.

Nešiojausi jį kaip didžiausią turtą ir nuo kiekvieno ryškesnio iš už debesies išlindusio tuomet dar žieminio saulės spindulio, aš jį išsitraukdavau pažiūrėt, kaip subtiliai jis sublizga.

Žvynelių, karoliukų ir kitų įkyrų blizgesį turinčių paviršių aš nelabai myliu, bet viskas, kas turi subtilų „mirktelėjimą“ priešais saulę - mane verčia aikčioti.

Ir nors šis linas ne minkštintas, natūralus ir reikės gero skaičiaus „padėvėjimo“ ir atitinkamo išskalbimų skaičiaus toms, kurios beprotiškai mėgsta nejust natūraliam linui būdingo šiurkštumo...aš turiu turbūt gana kietą odą ir man jausti drabužio tvirtumą patinka.

Todėl iš auksu spindinčio lino - mes į gyvenimą leidžiame net 3 rūbus.

Esu kostiumų žmogus ir prisileidus mintį, kad iš aukseliu žaižaruojančio gabalėlio gali išeiti kostiumas - prisėdau vien nuo minties, kokia iš viso to išeis VASARA.

Ir neklydau.

Klasikinio kirpimo, prailginto silueto, stilingai paraitotų rankovių švarkas, su nemenkomis kišenėmis ir jam priklausančiu diržu, drįstu prognozuoti, bus vienas mylimiausių ir labiausiai vasara „alsuojančiu“ drabužiu Jūsų deriniuose.

Juk saulė jį jau nubučiavo.

Mums belieka prisiderinti.

 

Švarko ilgis: 77cm.

 

Sudėtis:

30% linas

70% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas