angliškas lietpaltis (1)
angliškas lietpaltis (3)
angliškas lietpaltis (4)
265 € 139 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Angliškas“ lietpaltis

Jeigu Jūsų tarpe yra tokių, kurie yra skaitę mūsų pradžios istoriją- turbūt jau esate girdėję faktą, kad V&V idėja kilo ne iš fakto, kad nėra kuo apsirengti, o iš graužiančio kirmino, kad kiekvienas rūbas, kuris atsirasdavo mano spintoje būdavo vis koks „Ne toks“.

Tai be kišenių, kurios mano suvokimu apie rūbą yra būtinos, tai ne tokios spalvos, tai neturintis prie ko būti priderintas, tai netinkamo ilgio, pločio, proporcijos... Ir gink Die neteigdama, kad parduotuvėse neįmanoma rasti kuo apsirengti- aš tiesiog asmenine patirtimi „pasiremdama“ galiu teigti, kad kartais juose beprotiškai trūksta to vieno ar dviejų taškų ant „i“, kurie drabužį padaro ne tik gražiu, bet ir apgalvotu iš visų pusių.

Šią ilgą istoriją galiu pritaikyti ir šiam drabužiui.

Ilgą laiką akimis bėgiojau ir sekiojau parduotuvių lentynose klasikinio, kokybiško, teisingo ilgio ir pločio klasikinio lietpalčio.

O tada nusprendžiau, kad kiekvienam pamatytam kažko trūksta ir kaip sena bjauri priekaba randu, kas jame nepatinka.

Tada gimė jis.

Labai gilios mėlynos spalvos, kuri stilingai „susimirksi“ su rusvomis galingo dydžio sagomis.

Rankogaliuose mes įkurdinome juostas, kurias galite palikti ramybėje įvertas stilingai „kabaliuoti“ arba romantiškai surišti į du mazgus, iš kurių išeina neromantiškas „bantas“.

Viduje- slepiasi pelenų rožinis vardinis mūsų pamušalas, šonuose- sagomis „užrakintos“ patogios kišenės.

Drąsiai teigdama, kad mano suvokimu tobulas klasikinis lietpaltis turi būtinai gerokai uždengti kelius, prisiminiau dalį Jūsų, kurios mano teiginiui nepritartumėte. O vadovaujantis gal ir visai teisinga taisykle, kad tiesa slypi kažkur anapus, o be to būtų labai nuobodu, jeigu visų skoniai būtų vienodi- mes dalį lietpalčių iškart patrumpinome.

Ruduo atidundės su lietučiu, kurio aš labai nemėgstu. Galbūt dėl šios priežasties šioje kolekcijoje lietpaltis yra bene laukiamiausias mano drabužis, kad kai vyks vienas mano nemėgstamas reiškinys aš būsiu pagaliau apsirengusi teisingu klasikiniu drabužiu su kuriuo ir lietus neatrodys jau toks baisus.

 

Sudėtis:

100% medvilnė

 

Pamušalas:

100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas