paskrudinta rožinė (mini) (1)
paskrudinta rožinė (mini) (2)
paskrudinta rožinė (mini) (3)
50 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Paskrudinta rožinė mini“ suknytė

1. O koks gi jaukumas- be daug lipnių bučinių ir murzinų paglostymų ar pasitrynimų nosytėmis?

2. Juk patys jaukiausi mūsų jausmai visada kuičiasi mūsų pašonėse. Išsipaišę, lipniom rankytėm, šokoladuoti ir „apsišvarinantys“ lengvu brūkštelėjimu į rankoves.

3. Maksimaliai jauki ir be proto patogi suknytė mažai damai mano manymu idealiai tinkama pasitikti didįjį metų jaukumą.

4. Per pilvuką suknytė susitraukia dirželiu su BIRBIZIUKAIS. Man šitas pavadinimas toks jaukus, kad vos susilaikiau jos nepakrikštijus tokiu vardu. O jeigu rimtai, tai kad vaikam būtų smagiau- raistelių galiukuose mes suraitėme tokius juokingus kamuoliukus, kurie norom nenorom vis atsiduria mažose rankytėse, kaip visada po ranka esantis žaislas, kai apima koks liūdesėlis ar sekundė neturėjimo ką nuveikt.

5. Suknytė šilta, todėl ir jos kakliuku pasirūpinome atsakingai su prevencija (galbūt įvyksiančiam) šalčiui. Jis kiek aukštesnis, kad jeigu netyčia ponia žiema kyštelėtų pirštelį per užvyniotą šaliką- ten rastų tik šiltu audiniu pridengtą kakliuką.

6. Ir ta paskrudinta rožinė spalva...Kuri iškart nuteikia dideliam jaukumui ir dažniems pasivoliojimams ant pūkuotų kilimų.

7. Didesnio (iki 140cm), nei mūsų standartiniai dydžiai komplektuko siuvimas kolekcijos gyvavimo pirmomis dienomis galimas. (+10 Eur)

 

 

Sudėtis:

80% medvilnė

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas