Meduoliukes komplektas (1)
Meduoliukes komplektas (2)
Meduoliukes komplektas (4)
60 € 44 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Meduolytės“ komplektas mergytei

1. Kalėdų laikotarpis man neišvengiamai siejasi su imbierine tešla aplipusiomis rankytėmis, po namų grindis papiltomis sausainių formomis ir...ir....nuolatiniu grūmojimu piršteliu, kad „Nu gi vaikai, negalima valgyti žalios tešlos“.

2. Tai komplektukas ir gimė iš to kalėdinio laukimo akimirkų, kai ore pasklinda imberinių sausainiukų kvapas, o akyse pasidaro gražiai rusva.

3. Vilnos baltumo labai šiltas ir jaukus megztukas su nutūpusiomis trim imbierinių sausainių spalvos sagytėm ir meduolio spalvos sijonas. Ne šiaip sijonas. Sijonas, kuris labai sukasi. Ir nuo to randasi tik dar didesnė smaguma.

4. Megztukas-trapecijos formos, nežinau kaip Jums, bet man pūsti sijonukau tiek didelėms, tiek mažoms damutėms gražiausiai „susižiūri“ su platėjančio silueto viršutinėmis dalimis. Patogu, stilinga ir nieko nespaudžia.

5. Sijonuko liemuo-guma, kad be papildomų problemų šventės būtų sočios ir nespaudžiančios.

6. Megztuko ir sijono komplektukas tai teisingai ir gražiai sulipo, kad nusprendėme jų ir neišskirti, tad nepyk, bet neiškomplektuosime.

7. Didesnio (iki 140cm), nei mūsų standartiniai dydžiai komplektuko siuvimas kolekcijos gyvavimo pirmomis dienomis galimas. (+10 Eur)

 

Sudėtis:

Megztukas: 80% medvilnė, 20% poliesteris

Sijonukas: 78% poliesteris, 19% viskozė, 3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas