jausmo pudros spalvos maxi suknelė (2)
jausmo pudros spalvos maxi suknelė (3)
jausmo pudros spalvos maxi suknelė (4)
145 € 80 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Jausmo“ kreminė maxi suknelė

Ach, kuri gi nenori per įsimintiniausias savo gyvenimo šventes vėl pasijusti taip, kaip TĄ dieną, kai virpančiais pirštais spaudi savo ilgos suknelės „padalkytes“, o širdyje jautiesi viso gyvenimo princese?

Man asmeniškai kiekvieną sykį buvimas ilgoje suknelėje ir ilgo sijono mielas šnarėjimas aplink kojas kelia iškilmingumo asociacijas.

Kita vertus- mes moterys, mėgstame būti gražios, bet pašonėje visuomet turime spirgantį praktiškumą.

Ir vėl prisimename Jūsų mėgstamą frazę:“ noriu suknelės šventei, o paskui...nepakabinti jos į spintą“.

Pasukę savo galvas, mes nusprendėme, kad Jūs esate visiškai teisios ir galima rasti sprendimą, kad apsirengus suknelę išliktų tas mielas iškilmingumo jausmas, bet paskui- Ji nebūtų apgyvendinta spintoje laukti vėl kokios nors progos, o labai lengvai transformuotųsi į kasdienai tinkamą mylimą ir dažnai dėvimą suknelę.

Todėl privertėme atgimti mūsų „max‘ę“, šįkart į beprotiškai gražią rožinės pudros spalvą, kurioje suknelė “pražysta“ dar didesniu lengvumu ir švelnumu.

Ilga, švelniai besisukanti palei kojas klostuota suknelė turi sumaniai paslėptas patogiausias kišenes, klasikinę marškinių apykaklę, jai priklausantį diržą ir mielas juosteles ant rankogalių, kurias „raitome“ į nesaldžius bantukus.

Pasiūta iš mums (ir Jums) puikiai pažįstamo marškininio audinio, kurio nereikia lyginti, todėl papildomai balą (ką ten balą, visus dešimt)- ji gauna už itin lengvą jos priežiūrą ir transportavimą į atostogas netgi labai ribotos talpos bagaže.

Suknelė susisega slaptu užsegimu ir prireikus gali būti tiesiog užmesta ant maudymosi kostiumėlio ilgiems basų kojų pasivaikščiojimams pajūriu.

Mes išgirdome aukštesniu ūgiu apdovanotų merginų liūdnus atodūsius ir „pribrendome“ dviem šios suknelėms ilgiams. Todėl rinkitės „į sveikatą“ ne tik vieną iš saldžiausių atspalvių (persikas ar rožinė pudra), bet ir pagal apdovanotą ūgį- suknelės ilgį.

 

Sudėtis:

95% viskozė

5% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas