vakaro paltas (2)
vakaro paltas (3)
vakaro paltas (4)
290 € 203 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Vakaro“ paltas

1. Rudeninio garderobo „topas“.

2. Jeigu kitų spalvų paltai reikalauja detalaus apmąstymo kas prie ko, tai pilkas paltas dažniausiai būna toks draugiškas, kad net būdamas vienišas draugų susiranda akimirksiu.

3. Pasiūtas iš šiltos natūralios vilnos su mūsų vardiniu pamušalu.

4. Lengvos kokono formos.

5. Asimetriško kirpimo priekinėje jo dalyje.

6. Sulipdėm tokį, kad tobulai tiktų tiek prie visų kelnių derinių, tiek prie midi ilgio suknelių, todėl pažadam- „Galvaskaudžio“ nebus.

7. Mėgstat (nu arba bent kartais) mėgstat liemenuotus siluetus? Šis paltas kompanijoje turės ir platų diržą, kurį galėsite suraityti ant liemens ir taip pakeisti jo kokonišką prigimtį į gerokai dailesnę.

8. Patrumpintos rankovės- tam kad prie šio silueto man asmeniškai taip nesižiūri ilgos rankovės, kad net matuodama jį- iškart atsitraukiu rankoves. Todėl atleiskit iš anksto manančios, kad paltas privalo turėti ilgas rankoves- pareiškus norą- mes galėsime pasiūti tokį patį, tik su ilgomis rankovėmis.

9. Dailios kišenukės- mažiems menkniekiams. Arba pačioms dailiausioms pirštinaitėms, kurias prie šio palto turėti tiesiog būtina, nes prie patrumpintų rankovių- jos griežia vienu pirmųjų natų.

10. Rinkitės derinius ir užbaikit juos stilingu ir rimtu vilnos paltuku. Nes stilius turi būti ir šiltas. Pamėluosios nosys prie pačių nuostabiausių rūbų vistiek nedera.

11. Paltuko ilgis: 97 cm

 

 

Sudėtis:

100% vilna

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas