JUODA striukė (1)
JUODA striukė (3)
JUODA striukė (4)
185 € 129 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
Striukė juoda

Juoda striukė reikalinga turbūt visiems. Kartais žiūrėk į parduotuvę nulėkt greit prisireikė- čiumpi nuo pakabos ir leki.

Kartais- vaikų susirinkti iš mokyklų ir darželių, kartais kavos pas kaimynę...

Kasdien pasitaiko n+ situacijų, kai be krūvelės apgalvojimų reikia išdumti iš namų čia ir dabar.

Todėl prieškambario spintoje turėti universalų daiktelį, į kurį šmurkštelėjus kartu pasiimi ir žinojimą, kad atrodai paprastai, bet ne prastai- yra tiesiog būtina?

Juoda, todėl tinka prie visko.

Šilta, nes turi gerai apgalvotą pašiltinamąjį sluoksnį.

Atspari lietuviškiems vėjams ir dangaus „ašaroms“.

Netepli, todėl neprireiks sukti galvos, kaip čia rudenio ir pavasario darganose ir „makaliūzėse“ neprisiliest prie nespėjamo plauti automobilio.

Didelis, patogus ir funkcionalus kapišonas užtikrina, kad būsite apsaugotos nuo lietaus/vėjo ir niekam nereikalingo peršalimo.

Ant kapišono „įkurdintas“ kailis- yra pastarųjų metų mano silpnybė. Žieminės „parkos“ be „plaukų“- mano širdies nesuvirpina taip smarkiai kaip tos, kurios juos turi.

Dirbtinio kailio detalę rinkomės labai apgalvotai, todėl atlikę daug testų, galime drąsiai teigti, kad striukę kartu su kailiuku galim skalbti skalbimo mašinoje rankiniu rėžimu ir ji tikrai nenukenčia.

Po skalbimo- ant pakabos- leidžiame išdžiūti ir vėl striukė pasiruošusi ištikimai tarnauti gražios kasdienybės begalybėje nuotykių.

Asimetriškas striukės kirpimas (su nežymiai ilgėjančiu striukės galu), patogios kišenės- pasimetusioms ir sušalti nenorinčioms rankoms arba mylimiausių „pirštinukių“ saugiam sandėliavimui- ir daugiau turbūt reikalas „nebedaugiažodžiauti“, nes drįstame teigti, kad visas reikalingas funkcijas į ją ir „susandėliavome“.

 

Sudėtis:

100% poliesteris

Pašiltinimas: 100% poliesteris

Pamušalas: 100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas