_Riešutų_ komplektas berniukui (1)
_Riešutų_ komplektas berniukui (3)2
_Riešutų_ komplektas berniukui (4)
74 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Riešutų“ komplektas berniukui

Turbūt niekada nepasveiksiu nuo „ligos“visų šeimos narių aprangose derinti bent po nedidelę detalę, jeigu neišeina detalės, tai visuomet stengiuosi „paderinti“ spalva, atspalviu ar stiliumi.

Aš visada buvau prieš „perspaudimą“ derinant viską, iki menkiausių smulkmenų, bet kartu man be galo žavu, kai iš bendrų šeimos nuotraukų visuose „dalyviuose“ galima „surast“ kažką vieningo.

Šįkart derinamės- jaukiais pasteliniais megztiniais ir stilingomis languotomis kelnėmis.

Mažiems ir kiek ūgtelėjusiems vaikinams siūlome jaukaus, ilgaamžiško audinio, asimetriško kirpimo džemperį, „dekoruotą“ išvirkščiomis siūlėmis.

„Oversize“ tipo kirpimas ir tamprus, viduje turintis mielą pūkelį audinys leis kasdienybės „žygdarbių herojams“ jaustis tikrai puikiai.

Į komplektą siūlome stipriai Angliškomis Kalėdomis dvelkiančias languoto audinio be galo patogias kelnes, nuleistomis „petne-šomis“.

Šiuolaikinėms petnešoms, turbūt nebeprireiks Dieduko laikų funkcijos, kelnių nusmukimo prevencijai, užtai „old school“ detalė, stilingai maskatuojanti nuleista, man asmenišai yra be galo stilinga mažų ir ūgtelėjusių „kavalierių“ įvaizdžiuose.

Pasiuvome jas visas iš be galo tampraus, natūralaus ir „mūsuose“ geriau pažįstamo, kaip „legendinių“ kelnių modeliui naudoja-mo itin patogaus audinio.

Dekoravome sagytėmis ir mielomis odinėmis detalėmis.

Kelnės turi reguliuojamą liemens apimtį, todėl tiek stipriau ūgtelėjus, tiek smarkiau užkandus- grėsmės neįtilpti nėra.

 

Sudėtis:

Megztukas

80% medvilnė

20% poliesteris

Kelnės

75 % viskozė

22 % poliesteris

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas