Vanilės kelnės (1)
Vanilės kelnės (3)
Vanilės kelnės (4)
90 € 63 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Vanilinės“ kelnės

1. Visai neseniai bevartydama nuotraukas aptikau vienas savo Kalėdas, kai dar buvau ką tik iškepta jauna mama. Nuotraukoje stovėjau aš-su pieno baltumo kelnėmis ir tokios pat spalvos marškinukais. Dievai šventieji,- atitraukus akis nuo nuotraukos pagalvojau aš,- kaip Kalėdiška. Ir tada gimė įkvėpimas šioms Kalėdoms.

2. Baltos? Ne....mūsų šių Kalėdų balta yra labai jauki. Gal pakrikštykim tą baltą- vilnos spalva? Tiek šiltumu, tiek vaizdu- šis vardas bus gerokai jai tinkamesnis.

3. Tad vilnos spalvos kelnės- tikrai nedvelkia vasara. Tvirto, jau daug metų bandyto kostiuminio audinio kelnės- puikiai tinka žiemos iškilmėms ir kasdienai

4. Patogiomis kišenėmis, gana laisvos savo viršutinėje dalyje- jos apsitempia, tik nuo kelių žemyn.

5. Mandras diržiuko išraitymas, kurį sukame pagal parinktą viršutinės dalies rūbą. Jeigu norime parodyti diržą visu grožiu- perveriame per kilputes ir surišusios mūsišką mazgą paliekame galus kaboti. Na o jeigu pasirenkame mandresnį megztuką- kelnių dirželius kišame už kilpučių, kad laisvi dirželio galai „nemaskatuotų“, tada, kai jiems to daryti nereikia.

6. Kelnių nugaroje- dvi uždėtinės kišenės, gražesniam siluetui ir apsaugai nuo persišvietimo:).

7. Derinkit su aulinukais- gana siaura kelnių apačia avalynės derinimo klausimą padaro labai lengvai išsprendžiamu rebusu.

8. Idealiai tinka su „Vanilės“ liemene. Visą kostiumą pamėginkite suderinti su aukštakulniais- gausite itin stilingą ir prašmatnų naujametei iškilmei tinkančią eilutę, su kuria nepastebėtos neliksite. Jeigu snieguolės persikeltų į šį amžių- galbūt tai galėtų būti jų „darbinis kostiumas“?

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas