_Migdolų spalvos_ kelnės (1)
_Migdolų spalvos_ kelnės (3)
_Migdolų spalvos_ kelnės (4)
90 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Migdolų spalvos“ kelnės

Vienas iš rūbų su kuriuo bet kokia proga yra sunku prašauti, mano nuomone yra klasikinio kirpimo, kostiuminio audinio kelnės.

Galbūt pasakius tokią dvigubą „porciją“ griežtų epitetų, prieš akis ir iškyla gana nuobodus „ofiso tetulytės“ vaizdas, tačiau iškart prijungus faktus, kad klasikinių kelnių forma nebūtinai turi būti nuobodi, o kostiuminio audinio spalvų ir faktūrų yra daugiau nei galva išneša- kelnių aš į spintą priimu daug.

O tada, jau galima vaizduotei paleist plaukus ir leist „pamojuot“ sparnais, kaip jas derinti.

Prie baltų marškinukų, prie jaukių megztukų, prie mėgstamų švarkelių nepamirštant žinoma apsidairyti ir visada turėti saugų variantą- to paties audinio ir spalvos prie kelnių derantį švarką.

Interpretuoti galima daug, kai turi laiko, tačiau kai prisireikia apsirengti „greit“ ir „101 procentu“ žinoti, kad tikrai viskas suderinta tiek stilistiškai, tiek proporciškai- nežinau, kaip Jus, bet mane vienspalvis dviejų dalių kostiumas „išgelbėja“ visada.

Šioms kelnėms parinkome praktišką, labai lengvos priežiūros audinį, kurį „apdovanojome“ be galo gražia migdolinės latte spalva.

Nepamiršome ir „must have“ šoninių kišelių ir ilgo, šįkart neprisiūto, dirželio, kurį galėsite pakeisti į, pavyzdžiui, odinį.

Rekomenduojame dėvėti porą kartų stilin-gai paraitytas ir garantuojame, kad kelnės „nepaves“ nei kasdieniniuose deriniuose, nei ištikus reikalui subtiliai pasipuošti.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas