Vietoje ir laiku (juodas) laisvalaikio kostiumas (2)
Vietoje ir laiku (juodas) laisvalaikio kostiumas (3)
Vietoje ir laiku (juodas) laisvalaikio kostiumas (4)
140 € 98 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Vietoje ir laiku“ (juodas) laisvalaikio kostiumas

1. O čia atgimsta- labai senos kolekcijos bet patys mylimiausi mano „išeiginiai“ treningai.

2. Prieš daug metų...turėjome kolekcijoje panašų laisvalaikio kostiumą. Tiesa- turėjome jų labai nedaug. Bet tos, kurios spėjo įsigyti ( o jų tarpe ir aš)- naudojomės juo itin dažnai. Nes patogus „iki mėnulio ir atgal“ reikalas. Vedi šunį pasivaikščioti- idealiai, leki su vaikais į parką- nepamainomai, persimetęs didelę sportinę tašę gūrini lieti prakaito- tinkamesnio nesugalvosi. Ir kažkada save pagavau mąstančią- gal visi be išimties treningai yra tokie universalūs? Ir mes kolekcijose siūlėme tai vieną tai kitą variantą. Ir nė vienas iš jų neprilipo taip stipriai, kaip šitas. (ir ne tik man) Ir vis tik po ilgų klausimų- atsakymų „naktų“ man pavyko rasti atsakymą į kankinantį klausimą. Visa paslaptis audinyje. Kai dėliojome „Odę laisvalaikiui“ mes jam bandėme parinkti kitą audinį: -Gal labiau sportinį, gal su daugiau medvilnės,- siūlėm mes jam. O jis- raukė nosį ir purkštavo, kaip senas arklys. Ir kai mes jam pasiūlėm tą, kuris buvo labai panašus į savo pirmtako- viskas sustojo į savo vietas. O mintyse užsidegė žalia lemputė: „Išeiginiu“ treningą padaro audinio parinkimas ir jo vaizdas konkrečioje medžiagoje. Todėl nulenkiu savo galvą prieš moteris, kurios renkasi tik natūralius audinius, nes šįkart buvo vienas iš tų retų atvejų, kai „dirbtinis“ suspardė į vienus vartus „natūralų“.

3. „Vietoje ir laiku“ komplektą sudaro sportinio stiliaus kelnės ir per priekį susegamas džemperiukas.

4. Kelnės- leidžiančioms nedidelį „apsmukimą“ priekinėje kelnių dalyje ir dailų „aptempimą“ nugarinėje.

5. Kelnių priekyje- patogios kišenės, o nugaroje- mandros įstrižos imitacinės, kad vaizdas „iš galo“ nenusileistų vaizdui „iš priekio“.

6. Kelnių liemuo- patogus ir nepretenzingas, nes gumos tamprumas leidžia griežtai nesilaikyti dydžių lentelėje įrašytų centimetrų.

7. Džemperiukas- trapecijos formos su dideliu ir funkcionaliu kapišonu ir žaismingais „raiščiokais“ jo nugaroje.

8. Adaptuotas juodos spalvos mylėtojoms ir be proto lengvai prižiūrimas.

9. „Vietoje ir laiku“ laisvalaikio kostiumas neiškomplektuojamas, nes abi dalys sutvertos būti viena su kita ir išsiskirti nenori.

 

Sudėtis:

90% poliesteris

10% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas