Tu esi mano žiema suknelė (1)
Tu esi mano žiema suknelė (3)
Tu esi mano žiema suknelė (4)
115 €
Kaina
„Tu esi mano žiema“ suknelė

Kai bandžiau pamilti atostogas kalnuose ir kaip balionus leidau mintis, kad gal toji mintis ir visai nieko- užmigdama visada įsivaizduodavau kalnų atostogas jaukioje medinėje trobelėje su kažkokiais be proto jaukiais ir šiltais drabužiais, dekučiais ir supamąja kėde prie židinio.

Šie metai - ne išimtis, kai su šeima trauksime atostogų į kalnus. Galbūt mano svajonių trobelės ir supamojo krėslo ten ir nebus, bet bent jau jaukią, be proto šiltą suknelę- tai aš jau tikrai vešiuos. Ji - jau viena koja lagamine.

Kokoniško silueto suknelė visai nepretenzinga dydžiui. Plius vienas ar kitas kalėdinis patiekalas nei vaizdo nepagadins, nei grėsmės siūlėms nesukels.

Komplekte rasite ne tik jaukiausią suknelę, bet ir jai kompaniją palaikantį diržiuką su „birbyziukais“ (taip aš vadinu mazgučius ant dirželio galų).

Be dirželio - aš ją siūlau dėvėti netgi į apačią įtaisant kelnes ar mylimiausius džinsus arba užvyniojus drūtą šaliką ir treptelėjus į kailinius ugg‘us.

Su dirželiu - jai pabarstom elegantiškumo ir paryškindamos liemenį - galime išskaičiuoti skaičiuote užsimerkus, kuriuos batus šiandien su ja „sudružbysim“.

Ir žinoma žinoma žinoma - ji turi patogiausias kišenes ir mano širdį užkariavusius langučius.

Tos, kurios paniškai bijote vilnos - atkrepkite dėmesį, kad savo šiltumą ji gavo ne iš dangaus, o iš jaukios avytės.

 

Suknelės ilgis: 87cm

 

Sudėtis:

30% vilna

70% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas