Tikrų istorijų laisvalaikio paltukas (1)
Tikrų istorijų laisvalaikio paltukas (3)
Tikrų istorijų laisvalaikio paltukas (4)
110 € 82 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Tikrų istorijų“ laisvalaikio paltukas

1. O čia yra rūbas apie kurį galiu papasakoti daug. Tikiu, kad ir jis galėtų papasakot daug, jeigu tik prabiltų, kur ir kiek su manimi jau yra „pabuvojęs“. O be visų tolimesnių išvykų...jis toks patogus, kad užimdamas namų spintoje pačią garbingiausią (lengviausiai ranka pasiekiamą vietą)- jis nuolat pačiumpamas, kaip priimtiniausias „persirengimas“ išlindus iš veržiančių suknelių ir aptemptų kelnių. Vieną dieną save pabariau:“ Neliesk jo V.,- jis ne chalatas. O kitą dieną pridūriau:- mes nesutvertos barimui. Ir garbingai savo mintyse įteikiau bilietą „Odė laisvalaikiui“ kolekcijoje.

2. Geri dalykai gali būti kartojami, tad pirminis „giminaitis“ „Didžiųjų įspūdžių“ palčiukas- atgimsta į žemės spalvos „Tikrų istorijų“ geriausią kelionių draugą.

3. Šiltas, mielas, be proto patogus ir labai universalus. Kadangi ne tik aš mylėjau jo „pirmtaką“, bet savo akimis mačiau, kaip ir Jūs, mano mielos damos, jį mylit. Ir savo ausimis girdėjau oi kiek daug atodūsių, kodėl nespėjusioms- nebus pakartojimo. Jau tada....atidariau savo galvoje stalčiuką ir įsidėjau į jį mintį, kad šitas rūbas vertas atgimimo.

4. ...į labai jaukią žemės spalvą.

5. Tokios pačios patogios šoninės kišenės, tokia pati graži nugara, toks pats patogus užsegimas ir labai reikalingas kapišonas.

6. Idealiai „tūpia“ ant laisvalaikio kostiumo „Su Tavimi nors ir į Pasaulio kraštą“.

 

Sudėtis:

90% medvilnė

10% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas