stilingosios sijonkelnės (1)
stilingosios sijonkelnės (3)
stilingosios sijonkelnės (4)
95 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Stilingosios“ sijonkelnės

O šio drabužio atsiradimo istorija tokia: bematuojant ilgąsias kelnes ir bemaunant vieną ilgą batą, viena ilgų kelnių klešnė netyčiom užkliuvusi užsilenkė už bato.

Atsitiesusi ir žvilgtelėjusi į veidrodį pagalvojau:

-O brats,- kaip stilinga.....

Taip, ne tiek prašmatnu, kiek su ilgosiomis, tačiau sustačius į dvikovą su ilgosiomis- patrumpintosios tikrai gauna + tašką už stilingumą.

O ypač priderinus kad ir grubesnius ilgaaulius.....

Ir man pasidarė silpna. Jau įsivaizdavau, kaip aš jas nešioju kasdien su mylimais golfyčiais ir grubiais batais ir jau mačiau save išsiruošusią į vakarėlį su viena iš Naujametinės kolekcijos „bliuzkelių“.

Stovėjau ilgai su ta „užlenkta“ klešne ir kuo daugiau stovėjau, tuo labiau galva sukėsi, „ilgom“ ar „trumpintom“ ištiesti bilietą į kolekciją.

Ir šįkart aš apsispręsti negalėjau.

Todėl- Jūsų dėmesiui ir liko abi. Atleiskit, jeigu bus sunku apsispręsti, bet būdamos panašios, jos formuoja tokius „velniškai“ skirtingus įvaizdžius, kad susisukus galvai- tu nebesupranti, kuris yra arčiau Tavęs.

Su patogiom šoninėm kišenėm, su stilingu priekyje surištu diržu, su tvarkingai suguldytom klostelėm ir žinojimu, kad jų stilingumui visi taškai ant „i“ sudėti.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas