Stilingas ir saldus švarkas (1)
Stilingas ir saldus švarkas (2)
Stilingas ir saldus švarkas (4)
105 € 73 €
Kaina
„Stilingas ir saldus“ švarkas

1. Pasipuošti galima nebūtinai suknele. Pilna burna ponia V. trimituoja garsiai ir nebijodama būt užmėtyta akmenim ar....kalėdinio sniego gniūžtėmis (kuriuo tikiuosi bus).

2. Praūžusi vasarėlė man buvo gana gausi iškilmėmis ir į didžiąją dalį- pasirinkau kelnių ir liemenės ar kelnių ir švarko derinį. Ir žinot ką? Neprašoviau.

3. Todėl ir šįkart uždaviau sau užduotį, kad reikalingas nenuobodus kostiumas, kuris būtų tinkamas ir kasdienai prie jaukių aulinukų ir idealus išpuolusioms iškilmėmis. „Stilingą ir saldų“ švarką derinkite su „Pasaldintomis“ kelnėmis, pasilypėkite ant „nude“ batelių- ir supraskite, kad nenuobodžiai elegancijai ką tik nušluostėte nosį.

4. Plataus silueto švarkas puikiai žiūrisi „nesutramdytas“ diržu, tačiau jį sujuosus- jis atrodo visai kitoks. Ir imi žmogus ir pasimeti. Tai kuris jo charakteris „susižiūri“ geriau?

5. Čia iš tos „operos“, kai oversize tipo rūbas ima ir neatrodo „balachoniškai“, o ima spinduliuoti elegancija.

6. Neužsiaurintos rankovės, nuleista pečių linija leidžia šiam drabužiui būti tiesiog universalaus dydžio. Mes rekomenduojame nuo xs iki m dydžio moterims jį rinktis be didelės baimės nepataikyti su dydžiu.

7. Švarkutis susisega viena metaline rankomis įsiūta spaude.

8. Komplekte rasite ir jam priklausantį diržą, kuriuo tramdysite arba paliksite nesutramdytą šio stilingo drabužio plotį.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas