SKANDINAVIŠKAS striukinis paltas (1)
SKANDINAVIŠKAS striukinis paltas (3)
SKANDINAVIŠKAS striukinis paltas (4)
255 € 178 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Skandinaviškas“ striukinis paltas

Tai yra vienas laukiamiausių mano šios kolekcijos dalyvių.

Kodėl?

Galbūt todėl, kad pastebėjau, jog mano „garderobe“ labai trūksta teisingai pilkos spalvos patogios striukės.

Gal todėl, kad pamačiusi jos galutinį vaizdą ir „įsikuitusi“ į milžinišką „kapišoną“ su kailiu iškart įkvėpiau jausmo, kad jau sėdžiu ant kalnams suruošto „čiumudano“.

Gal todėl, kad žinau, kaip gerai ir jaukiai jos nešiojasi, nes praeito pavasario „Chaki“ ir „Pudrinė“ yra mano (drįstu teigti, kad ir Jūsų) „mėgstamiausiųjų“ top‘e.

O šįkart- ilga, todėl stipriai atspari lietuviškiems ir ne tik vėjams, labai lengvos priežiūros (nors kailis nenusegamas, tačiau striukę galima drąsiai kišti į skalbimo mašinos rankinį rėžimą). Išbandyta- viskas veikia puikiai.

Papildomi aplodismentai už jos ilgį, nes po striukiniu paltu, siekiančiu kelius Jūs galite paslėpti bet ką, be jokios „nedraugiškai“ kyšančios stilistiškai ar spalviškai nederančios tos dienos derinio „nosies“.

Šilta, turi gana „drūtą“ pašiltinimo sluoksnį, kuris dėl savo lengvumo- sveria nedaug, todėl neslegia gležnų moteriškų pečių.

Patogios kišenėms sušalusioms rankoms, sandėliuojamoms pirštinėms, milžiniškas „kapišonas“ pasislėpti nuo oro ir kitų negandų.

Ir mano akiai be galo graži švelniai pilkos ir rusvos spalvų draugystė.

Funkcijos „netinka“ ji turbūt galima sakyti – neturi.

 

Sudėtis:

100% poliesteris

Pašiltinimas: 100% poliesteris

Pamušalas: 100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas