SALDZIAI MIELAS siaustukas (2)
SALDZIAI MIELAS siaustukas (3)
SALDZIAI MIELAS siaustukas (4)
105 € 65 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Saldžiai mielas“ siaustukas

1. O būna kaip tyčia. Saulėtą dieną kaip koks sunkus traukinio vagonas ima ir atburzgia dangumi juodas piktulis debesis.

2. O būna išpuola, kad įsisukusi gražuolė vasara ima ir TĄ DIENĄ, kurią taip preciziškai planavai kokį gerą pusmetį užtaiso ne visai juokingą pokštą- ir pvz papila kibirą lietaus. Ir lyg to dar būtų mažoka- nudžiovina tą lietų uraganiniu vėju.

3. Nelinkiu gink die. BET. Mes moterys- mes mėgstame pagalvoti apie viską.

4. Yra pasakiški deriniai...besisukantys ir besiplaikstantys sijonai...reikia jiems kompanijon turėti tokį nediduką, bet puikiai į kompletą derantį megztukėlį.

5. Jis nesugadina nuotraukų. Jis sukuria jaukumą. Ir dar gera žinia ta, kad neverčia mūsų stovėti „žąsiuko“ oda, kai turime būti pačios gražiausios.

6. „Saldžiai mielas“ siaustukas Jums suteiks ramybės ir šilumos jausmą šventėje, o paskui....aš galiu duot ranką nukirst, kad šį jaukuolį „sumyluosite“ atkeliaujančios vasaros vakarams.

7. Jis taškuotas. Tai jam (mano nuomone) prideda 9 balus subjektyviame jo įvertinime.

8. Ilgos rankovės- kurias rekomenduojame pasitraukti į ¾- naudojant ant puošnesnių drabužių.

9. Per liemenį įverta juostelė priekyje susiriša į nediduką gražų kaspinėlį, o nugarytėje suguldo labai taisyklingas klosteles.

10. Rekomenduojame tiek prie „Pasakos“, tiek prie „Princesės“ sijonukų ir tiek prie „Svajonės“ bodžio ar „Banto“ palaidinės

 

Sudėtis:

100% medvilnė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas