Ruduo yra gražus striuknis paltas (1)
Ruduo yra gražus striuknis paltas (3)
Ruduo yra gražus striuknis paltas (4)
265 € 212 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Ruduo yra gražus“ ilgas striukinis paltas

Pirmą kartą mūsų horizontuose pasirodo ilgas striukinis paltas. Praeitą sezoną „pasičiupinėję“ striukes, mes išdrąsėjome. Juk striukės yra be galo patogus ir reikalingas drabužis. Praeitą kolekciją striukes mes matėme labiau sportiniuose deriniuose, todėl šįkart mes į striukę žiūrime kiek elegantiškiau. Parinkome jai mūsų paltukams būdingą ilgį, pasiuvome ją iš išskirtinio, tiek spalva, tiek tekstūra audinio.

Ilgai derinę „vavatokią“ spalvą, mes po užtrukusių diskusijų ir susirašinėjimų- rankose supome nuostabų nykštukinį audinio gabaliuką, kuris pagaliau buvo būtent TOS spalvos, apie kurią mes tiek ilgai svajojome.

Tada rodos beprotišką amžinybę užtruko jo gamyba ir kelionė. Nerimavau ir dūsavau, kad krovinys nepavėluotų, bet tada kai į mūsų ofiso kiemą įlingavo sunkiasvorė mašina, pakrauta ilgai lauktu kroviniu, aš pagaliau ramiau atsidūsau: „ terakotinis“ ruduo- tikrai įvyks gražiausiu savo scenarijumi“.

Striukė turi vieną ilgą užtrauktuką priekyje ir du šoninius, kuriais pagal savo norus galite reguliuoti drabužio siluetą.

Kaip ir pridera teisingoms ir funkcionalioms striukėms- ji turi gana didelį ir patogų „kapišoną“ ir nemažas kišenes nepasiklydusioms rankoms ar mylimų pirštinaičių sandėliavimui.

Mes manome, kad toks striukės modelis tikrai gali būti drąsiai derinamas su oficialia darbine apranga. Juk būna dienų, kai mylimą paltuką norisi palikti namuose, o nuo rudeninių vėjų ir pokštus krečiančių kitų dangaus išdaigų-slėptis po stilingo striukinio paltuko „kapišonu“.

Išlikit stilingos ir gražios.

O kartu- pasiruošusios rudeniui, kuris kartais iš išsvajoto auksinio tampa visai „nesvajonių darganotu“.

Darganotas gali būt ruduo, bet ne mūsų nuotaika rudenį.

 

Sudėtis:

100% poliesteris

Pamušalas:

100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas