Pono meduolio komplektas (1)
Pono meduolio komplektas (3)
60 € 44 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Pono Meduolio“ komplektas berniukui

1. Tikro vyruko komplektas. Kodėl? Nes „ryžos“ teisingos kelnės- man visuomet yra labai gražu ir labai vyriška. Vilnos spalvos megztukas- būdamas tikrai šiltas ir jaukus šiame komplekte „susižiūri“ ir gana šventiškai. Nes juk visi vyrai baltoje (ar jos atspalviuose) spalvoje visuomet atrodo iškilmingiau.

2. Kelnės- pasiūtos ir natūralaus tvirto audinio su elastanu. Besireguliuojančia guma susitraukiančios kelnytės- jau mūsų praktikoje visiškai pasiteisinęs reikalas. Juk būna pilvelių visokių. Ir pavalgiusių ir dar tik ketinančių tai padaryti. O juk šventės pas senelius... Kurie mus ir juos taip beprotiškai myli.

3. Asimetrinio silueto megztukas- turi vyrišką rimtą apykaklę. Ir solidu, kad ir kokios vienos pirmųjų Kalėdų pasidabinusiam piliečiui bebūtų.. Ir mama rami, kad lengvai pastatoma apykaklaitė bent šiek tiek apsaugo nuo nedrausmingo žieminio vėjo.

4. Neiškomplektuosime; ( Nes jie tarpusavyje taip gražiai draugauja, kad išskirti juos būtų šiukštu. Ir dar per Kalėdas.

5. Didesnio (iki 140cm), nei mūsų standartiniai dydžiai komplektuko siuvimas kolekcijos gyvavimo pirmomis dienomis galimas. (+10 Eur)

 

Sudėtis:

Megztukas: 80% medvilnė, 20% poliesteris

Kelnės: 73% medvilnė, 24% poliesteris, 3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas