pieno spalvos svarkas (1)
pieno spalvos svarkas (3)
pieno spalvos svarkas (4)
135 € 94 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Pieno spalvos“ švarkas

Nuoširdžiai pasakius kurdama savo kolekcijas esu gana subjektyvi. Nesivaikau kaip drugelio pievoje nuomonės, kad jeigu man „šiaip sau“, tai gal kažkam bus –„wow“. Juk visi skirtingi. Visų skoniai ganosi skirtingose pievose.

Bet va ne. Jeigu dėl rūbo pati dar kraipau ūsą- reiškia jam dar ne laikas gimt ir prie jo reikia padirbėt.

Bet būna tokių rūbų, kurie vis dėlto ne tik jų „gimime“ bet ir tolimesnėje draugystėje deriniuose visų pirma „prilimpa“ man pačiai. Tada nešioju ir kolekcijoms keičiantis- aš jų vis nepaleidžiu iš kasdienybės tarnystės.

Toks man yra klasikinis pailgintas švarkas.

Visus buvusius tris mūsų švarkus esu iki šiol taip įsimylėjus, kad pradėjus dėlioti šią vasarą, mintis apie švarką į mano galvą įsibrovė ir patogiai krestelėjo pati pirma.

Derinkite. Nes šis rūbas itin mėgsta derinius.

Su vienos spalvos kostiumu (pasirinkusi kelnes arba šortus) ir prijungusi baltą „maikutę“ atrodysit „smart casual“, „sujungusi“ su džinsais ar mėgstamom klasikinėm kelnėm- galėsite drąsiai keliauti kasdien į darbą.

Na o pasirinkusi puošnesnę palaidinę į apačią ir pasilypėjusi ant kokių dailų basučių- neabejotinai galėsite sudalyvauti gražiausiose vasaros iškilmėse. Juk niekas nesakė, kad pasipuošti lygu apsirengti suknelę. Gal šįkart tegu tai būna kostiumas?

Su patogiomis kišenėmis ir vasarišku baltu pamušaliuku.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Pamušalas:

100% acetatas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas