Pasaulio užkariavimų liemenė  (1)
Pasaulio užkariavimų liemenė  (3)
Pasaulio užkariavimų liemenė  (2)
110 € 59 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Pasaulių užkariavimų“ liemenė (Tamsiai pilka)

1. Didelė, šilta ir neabejotinai būsima mylima kelionių draugė.

2. Kaip myliu liemenes aš ir nesuklysiu pasakiusi, kad turiu jas visas iš visų kolekcijų. Tai džiaugsmas begalinis, kad šita meile- aš užkrečiu ir Jus. Jos patogios, jos šiltos, jos idealios pademonstruoti, kad „sluoksniavimo“ pamokos išmoktos puikiai. Taip, visiškai pritariu minčiai, kad kartu su liemene reikia turėti ir po ja „tupintį“, bent vieną tobulai derantį po ja drabužį. Kai sukti galvą per sunku/per tingisi/per nėra laiko. Tačiau turint laiko ir minčių- interpretacijos su liemenėmis yra beribės.

3. Šįkart- siūlome ant mūsų „Gerų emocijų“ laisvalaikio komplekto. Tačiau būdama labai draugiško pilko atspalvio- tikrai susidraugaus su didžiąja dalimi Jūsų spintos gyventojų.

4. Puikiai atrodo sujuosta, ne prasčiau- palaida.

5. Kol šalta- ant viršaus kurdinkite mylimą striukę ar odinukę, apsivyniokite dičkį šaliką ir šiltą kepurę- taip apsirėdžiusi galėsite pretenduoti į „mis laisvalaikio“ titulą.

6. Patogios kišenės, milžiniška apykaklė ir jausmas, kad taip apsirėdžius belieka tik keliauti aukštai iškelta galva ir užkariauti dar neatrastus Pasaulius.

 

Sudėtis:

90% medvilnė

10% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas