Palmių kelnės (1)
Palmių kelnės (3)
Palmių kelnės (4)
90 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Palmių“ lino kelnės

 

Antrą kartą mūsų istorijoje pasirodo lino kelnės. Tiesa, visai kitokio modelio, nei pirmosios.

Jeigu pirmūnes darėme pasmukusias, tai šias sukonstravome beveik klasikinio kirpimo, nepažeminto liemens, patogiai palaidas klešnėse ir gana tvirtai besilaikančias ant liemens, kuriame dar įtaisėme ir diržą, kad kiekviena pagal savo liemenį galėtumėte jas „nutupdyti“ į tinkamiausią vietą.

Ilgas diržas, asimetriškai „išrikiuotos“ kilputės ir labai dailiai „išriestas“ liemuo, į kurį sukišus aptemptą palaidinę pastebėsite dailios formos liemens lenkimo liniją.

Bene daugiausiai pagyrų klasikinių kelnių „horizontuose“ esu išgirdusi link „Anglies“ kelnių iš Rudens-žiemos 19/20, tad šios minkštučio lino kelnės - stipriai modeliu panašios į pastarąsias.

Būtinai stilingai jas porą kartų paraitykite iki kauliuko, mano manymu, visai neparaitytų „padalkų“ lino kelnės netenka beveik viso savo žavesio ir atrodo „back to the 90‘ies“.

Derinkite su prailgintu, to paties minkšto lino švarku ir spalviškai ir proporciškai prie jų tinkančia „Smidrų“ palaidinuke.

Nežinau, kaip Jums, bet pilnos komplektacijos lino kostiumas man kvepia tokia atostogine prabanga ir rafinuotumu, kad net nemėgstančioms darbinių kostiumėlių - šiam siūlyčiau suteikt šansą.

 

Kelnių išorinė siūlė 110cm, vidinė 77cm.

 

Sudėtis:

70% viskozė

30% linas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas