Suknelė odė elegancijai (1)
Suknelė odė elegancijai (2)
Suknelė odė elegancijai (3)
135 € 99 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
Suknelė „Odė elegancijai“

1. Pasakodama savo įspūdžius apie šią suknelę net negaliu apsispręst nuo ko pradėt: nuo formos ar nuo įdomios istorijos, iš ko ji pasiūta.

2. Ok, apie formą vėliau, dabar apie medžiagą. Pirmą kartą gyvenime ir man pačiai teko garbės išgirsti, kad būna tokių audinių, kurių nereikia skalbti.

3. Juokiatės? Nesijuokit- ne anekdotą pasakoju. Audinys apdirbtas specialia technologija, kurios dėka pirmiems 30-čiai kartų nešvarią suknelę užteks pakišti po dušu. Dėl tos stebuklingos technologijos- nešvarumai, dėmelės ir viskas kitas tiesiog nuo jos „nubėgs“. Stebuklai ne kitaip.

4. Na o dabar apie formą. Šios pieštuko silueto suknelės yra kaip mūzų vizitinės kortelės. Be jų- nė viena didžioji mūsų kolekcija neišvysta dienos šviesos. Kai vasaros kolekcijai įsismarkavus pas mus atėjo moteris intensyviai ieškanti elegantiškos neplatėjančios suknelės ir nevilties apimta pakėlė baltas akis „Ir jūs neturit???“,- faktas, kad pieštuko siluetas yra „mūsiškas“ abejonių nekilo.

5. Be proto elegantiška ir moteriška, su paslėptomis mažytėmis dar labiau moteriškuma pabrėžiančiomis detalėmis.

6. ....bet žinoma ir su patogiausiomis kišenėmis

7. O dabar apsisukim. Nugarytė...:) Šią detalę mes jau turėjome garbės pamatyti vasaros kombinezone...o šįkart- ją perkėlem į elegantiškesnį amplua. Juk klasika nebūtinai turi būti nuobodi.

8. Suknelei draugiją palaiko ir dailus to paties audinio diržiukas.

 

Sudėtis:

60% vilna,

38% poliesteris

2% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas