puikioji suknelė (1)
puikioji suknelė (3)
puikioji suknelė (4)
135 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
“Puikioji” suknelė

Be tokio silueto suknelių aš jau ir pati beveik neįsivaizduoju nei vienos didžiosios sezoninės mūsų kolekcijos.

Nuo neatmenamų laikų aš kaip užsikirtusi plokštelė kartojau dvi iki gyvo kaulo išmoktas taisykles.Pirmoji- vienspalvių derinių ramybė visada geriau nei spalvų ir spalvelių mišrainė, o ilgarankovės darbui tinkančios ilgarankovės suknelės yra visiškas priešnuodis “neturiu, ką apsirengti” rytams.

Galime iš šių dviejų taisyklių išvesti ir dar vieną: Ilgarankovė vienspalvė suknelė lygu lengvas darbo dienos rytas, nes “atlikdama” tiek viršutinės, tiek apatinės kūno dalies drabužio funkciją- ji išlaiko vienspalvę derinio ramybę.

Tai drabužiai, mano mielos, beveik, kaip matematika.

Taisyklės, algoritmai, funkcijos…o tik žiūrėk padaryk klaidą ir žvitri akis veidrodyje jau braukia riebią raudoną liniją ir neprideda taip reikalingo kasdienybės “aksesuaro” papildomo pasitikėjimo savimi.

Ilgas čia papuolė “intro” apie šią suknelę, tačiau per tiek metų įsitikinusi savo žodžių teisingumu- galiu ilgai malti liežuviu apie lengvo ryto “vinis”.

O suknelė, tai tikrai “mūsiška”. Pieštukinė, su mažutėlėmis kišenytėmis, su Jums ant liemens įsitaisiusiu patinkančiu mazgu ar kaspinu susirišančiu diržu .

Teisingos pilkos spalvos, tampraus ir tvirto audinio, kurį drąsiai galima skalbti skalbimo mašinoje ir kas man buvo keisčiausia- ištraukus ją po skalbimo procedūros- suknelė buvo tiesi be jokio bent mažiausio noro čiupti į rankas lygintuvą.

Būkit gražios, elegantiškos ir greitai išdumiančios iš namų su “užantin” pasiimtu vaizdu, kad atsikėlėte bent dvi valandos iki išėjimo bei kruopščiai ir ilgai ruošėtės.

 

Suknelės ilgis: 103 cm.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas