(Ne) oficialus švarkas (3)
(Ne) oficialus švarkas (4)
(Ne) oficialus švarkas (4)1
135 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
“(Ne) oficialus” švarkas

Jeigu iki fotosesijos jis buvo mano širdies valdovas, tai po jo sudalyvavimo deriniuose fotografuojant, jis tapo bendru visų jį mačiusiųjų „favoritu“.

Pilkos spalvos, standaus, tampraus ir jau kelis sykius mėginto ir daug pagyrų sulaukusio trikotažo švarkas taip drąsiai stryktelėjo į Pavasarį, kad nei viename jo atsiradimo etape nebuvo anei kartelio sudvejota šio drabužio reikalingumu.

Bene daugiausiai kaprizų kėlė mano užmanymas jam „įtaisyti“ patrumpintas rankoves, paliekant galimybę jas turėti ilgas.

Tačiau pasukus protingas galvas ir parinkus tinkamo tamprumo audinį, bet kruopščiai apskaičiavus rankovės pločio galimybes- mes šūktelėjom „bingo“.

Norite klasikinių ilgų rankovių-prašom.

Norite prie bendro kostiumo stiliaus derančių beprotiškai stilingų trumpų, dėl kurių iš pirmo žvilgsnio švarką galima vadinti „trumparankoviu“ švarku- raitykit jas į viršų ir prisekite rankovės viduje pasislėpusia juostele.

Be galimybės interpretuoti švarko rankovėmis jis dar turi ir militaristinio stiliaus kišenes ir funkcionalų diržą, kuriuo galima švarkelį susijuosti ir „lydekai paliepus, man panorėjus“, drabužis tampa dailiai pabrėžiančiu liemenį.

Derinkite su „Linksmai oficialia“ liemene ir būtinai

„Išsvajotomis“ pilkos spalvos kelnėmis arba „Mokykliniu“ sijonuku....Kostiumo „chore“ šie drabužiai suskamba taip vieningai, kad net imi abejot, ar jie pavieniui gebėtų“ sudainuot kažką įspūdingo.

Prisiminkit. Mes už kostiumus.

Šįkart pusiau oficialius ir beprotiškai nenuobodžius.

 

Švarko ilgis: 66 cm

Neatraitytos rankovės ilgis 60 cm.

 

Sudėtis:

65% viskozė

30% poliesteris

5% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas