kreminis paltas (1)
kreminis paltas (3)
kreminis paltas (4)
345 € 241 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
“Kreminis” paltas

Vienas rimčiausių mūsų visų laikų paltų buvo praėjusios Rudens-Žiemos „Cinamoninis“. Kas turite, dėvite ir mylite- iš daugelio sulaukiau pačių geriausių atsiliepimų.

Sąžiningai vis apžiūriu savo tikrai labai mylimą ir dažnai visur lydintį „Cinamoną“. Po sezono dėvėjimo- jame nėra man nepatinkančių žymių. Atsižvelgiant, kad jis 100 procentų natūralus- man norisi jį paglostyti už puikią „tarnystę“.

Savo kailiu išbandžiusi audinį jau žinojau, kad Pavasario paltukas- bus tikrai iš tokio paties, tik kitos spalvos.

Kaip tarėm- taip padarėm.

Ir mūsų glėbyje suposi skandinaviškai rusvos karamelės vilna.

„Cinamonas“ buvo didelis, oversize tipo paltas, ši jo savybė man labai patiko, su juo visada jaučiuosi stilinga ir pataikiusi į dešimtuką. Tačiau buvo žemesnio ūgio merginų, kurioms toks ilgis ir kokoniškas siluetas- nebuvo prie širdies.

-Noriu palto, bet man jis netinka,- šniurkščiodavot man į ausį kai kurios.

Todėl susidėję į galvas visą naudingą informaciją ir liūdnus „pašniurkščiojimus“, mes šįkart sudėliojome labai dailaus silueto elegantišką paltuką.

„Apdovanojome“ jį klasikine angliška apykakle, funkcionaliu diržu, kuris gana įliemenuotą siluetą geba padaryti dar labiau paryškinantį liemenį ir beveik jo „vinimi“ galėčiau pavadinti kišenes.

Dideles, įspūdingas, kaip mano Mama sakė:

-Tokias turėdavo Močiutės laikų paltai.

Paltukas pasiūtas iš gerai išdirbtos, natūralios vilnos, viduje turi viskozinį švelniai rožinį „mūsišką“ pamušalą ir yra pasiruošęs lydėti Jus per nenorinčią pasitraukti žiemą ir pavasarį. Jeigu ilgai lauktas sezonas ir nebus toks gražus, kaip mes tikimės, nenusiminkit, paltuko vilnos šiluma- nenuvils.

 

Palto ilgis: 115 cm, rankovės ilgis 63cm.

 

Sudėtis:

100% vilna

Pamušalas:

100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas