Dūminė liemenė (1)
Dūminė liemenė (3)
Dūminė liemenė (4)
135 € 94 €
Kaina
“Dūminė” liemenė

Ir jeigu manęs paprašytų kažkas iš visų egzistuojančių drabužių formų išskirti tik vieną…aš turbūt ilgai sukčiau savo apskritą galvą… bet galop manau mylimiausiu drabužiu aš paskelbčiau LIEMENĘ.

Ne konkrečią vieną, tiesiog tokią drabužio formą.

Kodėl?

Gal todėl, kad aš stipriai mėgstu sluoksnius, fotografė sako, kad net fotografuojant jaučiasi, kaip atgyju, kai ant savęs “susikraunu” bent jau 2+ sluoksnių rūbų.

Gal todėl, kad liemenės net ir visai paprastus derinius gali paversti stipriai stilingais ir užbaigtais.

Na trečias, bet man mažiausiai aktualus punktas, kad liemenės- šildo. Aš retai kada renkuosi drabužius dėl padidintos šilumos „dozės“, tačiau tikrai pritariu teiginiui, kad šiluma kaulų nelaužo ir jeigu man patinkanti liemenė yra ne tik graži, bet dar ir šilta- tada spaudžiu drąsiai „taip“ ir trečio punkto apie liemenes teisingumui.

Ši liemenė yra šilta ir puikai tinkama pavasariui. Pasiūta iš natūralios, veltos, mūsų vizitine kortele tampančios vilnos, kurios dėvėjimosi savybės mums ir Jums kelia susižavėjimą.

Dažniausiai iš jos siuvame paltukus, tačiau šįkart supant viziją ir renkantis du paltukus iš trijų turimų vilnos audinių, nusprendžiau, kad šįkart pilkąjį šiltukų „flangą“ lai atstovauja liemenė.

Sprendimą lėmė dar ir tai, kad aš pati taip mylintį pilką ir visus sluoksniuotus pilkus derinius, štai tokios liemenės per tiek metų – deja ir neturėjau.

O kad dera prie visko, tai pamatysite apžiūrėjusios kolekciją, nes „repetuojant“ fotosesijos derinius, šis rūbas buvo pažymėtas praktiškai prie visų derinių.

Įskaičiavus, kad ji stipriai tiks ir prie jau gyvenančių spintose „kolegų“ (pavyzdžiui prie laisvalaikio kostiumų)- gauname įspūdingų rezultatų drabužių derinime čempionę.

 

Liemenės ilgis 110 cm.

 

Sudėtis:

100% vilna

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas