Atogrąžų suknelė (1)
Atogrąžų suknelė (3)
Atogrąžų suknelė (4)
135 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Atogrąžų“ suknelė

 

Kokia vasara be ilgos suknelės, šluojančios įkaitusį smėlį?

Na šiokia tokia, bet tikrai ne iki galo.

Kaskart įjungę žemą startą „kurti vasarą“ iškart iškeliame sau klausimą: “Na ir kas gi šiais metais atstovaus „ilgametražės“ suknelės pozicijas?“

Norisi kažko paprasto, kad tiktų ir paprastutėms atostogoms lietuviškame paplūdimyje, o kartu ranka tiestųsi visų pirma link jos, kai sugalvoji greitą ir jaukų pasisėdėjimą su drauguže vakarėjančio miesto kavinukėje.

Pastaruoju metu esu pametusi galvą dėl „chaki“. Jeigu anksčiau sakiau, kad lietuvaitės jokių žalių nemėgsta, vėliau nustebau, kad pavasario kolekcijoje būtent šio atspalvio rūbai sulaukė didžiausio dėmesio, tai šiuo metu aš galiu žemai nulenkti savo galvą ir tvirtai pasakyti, kad „žalsvi“ atspalviai yra vieni mylimiausių ne tik mano, bet ir Jūsų.

O atsižvelgiant į tai, kad jų - visa galybė, galima pagal sezonus „žongliruoti“ vis skirtingais. Pavasarį naudojome samaninį, žiemai buvau parinkusi smaragdinį, na o vasarai parinkau stipriau „safarinį“.

Kuris beprotiškai dera su norom nenorom rusvą atspalvį įgaunančia oda.

Besimatuojant šią suknelę, kur buvus, kur nebuvus, ant galvos atsirado galvos juosta, ant nosies pasikabino vasariški akiniai, rankos šmurkštelėjo į patogiausias šonuose esančias kišenes ir akimirkai pajutau, kad sustojau ir pati pajutau po kojomis vietoje minkšto drabužinės kilimėlio...per dieną įkaitusio pajūrio smėlio smiltis.

Tegu ši suknelė būna odė beprotiškai pasiilgtai vasarytei, kuri jau tupi už pirmaisiais lapeliais apsipylusio krūmo ir laukia nusiteikusių vasaroti mūsų.

 

Suknelės ilgis (164-170cm ūgiui) 150cm/ (172-178cm ūgiui) 157cm.

 

Sudėtis:

55% modalas

45% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas