Angeliska (pudros) palaidine (1)
Angeliska (pudros) palaidine (3)
Angeliska (pudros) palaidine (4)
125 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Angeliška“ (pudros spalvos) palaidinė

Visada slapta žavėjausi tiuliu.

Bet žavėjimuisi sparnus greit pakirpdavo prieš akis išnyrančios, tortus primenančias ilgos suknelės, kurios „kvepėdavo“ mano jaunystės laikų išleistuvių baliu.

Ir mintis, iš tiulio padaryti kažką santūraus, pabėgdavo.

Šįkart pasiraitojome rankoves ir nusprendėme nesidairydami į šalis ir neleisdami „išleistuvių baliaus“ vaizdiniams įsisiūbuoti, sudėlioti mažytį rūbelį.

Vargome ilgai.

Bet įveikėme.

Kruopščiai sukarpę tiulį mažomis juostelėmis, sudėliojome jį tvarkingomis linijomis ant pagrindinio tampraus audinio.

Kiekvieną mažą, siaurą juostelę tvirtinome atskirai, todėl sakydami, kad ši palidinė yra kruopštaus ir ilgo rankų darbo- nesuklysime nei trupčiu.

Ir pirmą kartą apsirengus, jausmas buvo „wow“.

Tų pudros spalvos sluoksnių gausa, plonumas ir lengvumas viename- nejučia verčia purtyti mintis ir ieškoti progos būsimoje vasarytėje, kuriai būtų galima pasipuošti šiuo angelišku grožiu.

Šalia viršutinio „wow“ priderinom gana kuklias apačias (klasikines kelnes, pieštuko formos sijonuką) ir veidrodyje pamatytas vaizdas man kvepėjo tokiu dangišku lengvumu, o bežiūrint į galvą neįsiprašė nei viena „išleistuvių baliaus“ mintis.

Jūsų patogumui ir baltos palaidinės greitam neištepimui, tarp tiulio juostelių nugarytėje paslėpėme užtrauktuką.

O daugiau žodžių šiam angeliškam sparnuotam debesėliui gal ir nebereikia... nebent tik pridurt, kad dėl itin daug kruopštaus darbo reikalaujančios palaidinės siuvimo proceso, apsisprendus puoštis pas mus šiuo drabužėliu- stipriai rekomenduojame neatidėlioti jo užsisakymo.

Prie kiekvienos palaidinės, mūsų auksarankės praleidžia daug valandų, todėl prie geriausių norų „čia ir dabar“ nebus. Oro lengvumo tiulo bangelių dailus „suguldymas“ - užtrunka.

 

Sudėtis:

96% poliesteris

4% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas