žygių liemenė (be kailio) (1)
žygių liemenė (be kailio) (3)
žygių liemenė (be kailio) (4)
145 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
“Žygių” striukinė liemenė (be kailio)

Čia yra mano meilė. Būsima. O gal jau esama.

Senąją savo panašaus stiliaus liemenę sunešiojau ir galop negrįžtamai „pažymėjau“ visai nedailiu „kliocku“.

Baisiai ji man pritiko. Turėjau kelis priekaištus dėl ilgio ir kelių man nepatinkančių detalių, bet iš principu kelis metus „po ranka“ turėjusi panašaus pobūdžio drabužį įsitikinau, kad ji yra man tikrai reikalinga ir gali būti priskirta itin dažno panaudojimo kategorijos rūbams.

Kai ištiesėme liemenei bilietą į kolekciją ji buvo vienintelė- chaki splavos su rusvais „pakraščiukais“, t.y. plaukuotu dideliu ir funkcionaliu kapišonu.

Paskui mums iškilo klausimas, ar visoms patiks jos „rudi pakraščiukai“ ir nusprendėme padalinti šias puikiąsias į dvi stovyklas: su kailiuotu kapišonu ir su kapišonu, bet be kailio.

Kaip tarėm, taip padarėm.

Kurią renkuosi aš? Tikrai „kailiniuotą“. Mano senoji, kurią aprašiau aukščiau turėjo kailį šioje vietoje ir žinote ką, aš su ja beprotiškai stilinga ir visiškai pataikiusi į temą jaučiausi apskritus metus. Net ir vasarą. Kol buvo ji kondicinės būsenos, aš ją išsivežiojau į visas vasaros įkarščio sodybas ir kiekvieną kalnų kelionę.

Šmurkšteldavau į ją ant paprasčiausios baltos „maikiotės“ ir džinsų.

Dabar, nekantrauju pratęsti gražią tradiciją vėl.

Šilta,su patogiausiom šoninėm kišenėm, itin dailiai su chaki spalva derančiu švelniai rožinių mūsišku pamušalu, su stilingai aplink kojas besisukiojančiais raišteliais ir galimybe rinktis pagal Jūsų grožio supratimą: „su rudais pakraščiukais“ ar be jų.

Gražios ir funkcionalios apskritus metus abi.

 

Liemenės ilgis: 100cm

 

Sudėtis:

100% poliesteris

Pamušalas:

100% viskozė

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas