vanilės liemenė (2)
vanilės liemenė (3)
vanilės liemenė (4)
105 € 58 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Vanilės“ liemenė

1. Liemenės Kalėdoms- būtinos. Na gal ne visai būtinos, bet labai reikalingos. Bet jau man ir ne tik Kalėdoms. Būna liemenės šiltos ir drūtos- tokias itin pripažįstu Pavasariui ir Rudeniui, kai lyg paltukui dar per anksti, o va jau siaustis į kažką norisi. Tuo tarpu tada, kai būna išties šalta ir be paltų ir „šūbų“ neišgyvename- aš visada pasisakau už plonesnio audinio liemenes, kurios labai draugiškai elgiasi su paltukais ir labai lengvai po jais telpa, tačiau kartu- išsaugo liemenėms būdingą stilingumą.

2. Kostiuminio audinio liemenė idealiai tinka (kaip kostiumas) su šios kolekcijos „Vanilės“ kelnėmis. Pasirūpinome, kad nevargtumėte ir po liemene nereiktų ieškoti „ką įkurdinti“, todėl „Pieniška“ palaidinė-megztukas-į šią eilutę- strykteli „kaip čia buvęs“ principu. Šilta ir visiškai suderinta.

3. Stilingas kokoniškas liemenės siluetas, kurį pagal savo norus ir pomėgius rišame per juosmenį arba paliekame sunertą nugarytėje.

4. Didelės uždėtinės kišenės ir nuleistos rankovės ir ant jų labai labai santūriai nutūpusios dvi aukso sagytės.

5. Labai mėgstu drabužius, kurie nuo avalynės pasirinkimo ir nuotaikos gali būti skirti ir stilingam pasipuošimui, o su vilnonėmis kojinėmis- idealiai jaukiam „pasivoliojimu“ aplink eglutę. Interpretuokit ir per Kalėdas. O geriausia tai, kad joms prabėgus- naujas interpretacijas pratęsime iš tų pačių rūbų nušvitus pavasariui.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas