su Tavim nors ir į pasaulio kraštą (1)
su Tavim nors ir į pasaulio kraštą (3)
su Tavim nors ir į pasaulio kraštą (4)
125 € 87 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Su tavim nors ir į Pasaulio kraštą“ laisvalaikio kostiumas

1. Šiltas, patogus laisvalaikio kostiumas. Beveik drįstu teigti, kad jam Jūsų kelionių lagamine turėtų būti rezervuota išankstinė vieta.

2. „Su Tavim nors ir į Pasaulio kraštą“ „sudėtas“ iš šilto megztuko ir sportinio stiliaus kelnių.

3. Megztuko nugaroje jau spėta pamilti kryžma nugara. (Mes kutenam nusistovėjusiems standartams padukus, jog visi „treningai“ turi būti jau įprastos jiems formos).

4. Ilgos rankovės, prigludusios rankovės- kad būtų be galo patogu ant jo „įtaisyti“ drūtą megztinį ar paltuką . Idealiai ant jo „tūpia“ „Tikrų istorijų“ laisvalaikio paltukas.

5. Kelnės- mėgstančioms kiek pasmukusį klyniuką, tačiau pilna burna pasisakančioms, kad vis tik kelnių galas turi išlikti vietoje:)

6. Idealiai tinka toms, kurioms sunku išsirinkti kelnes, nes kelnių liemens dalyje- tampri guma, kuri leidžia aklai nesilaikyti dydžių lentelėje įrašytų skaičių.

7. Kelnių nugarinėje dalyje dvi dekoracinės kišenės, tų pačių nusistovėjusių standartų pakutenimui ir labai gražiam vaizdui „iš galo“.

8. Na ir paskutinis taškas ant „i“. Jį pasiuvome ir praktiškai visai neteplios žemės spalvos. Nes aš tikrai suprantu, kad dažniausiai į keliones neišvykstame su 3 „čiumudanais“ aprėdų ir nuvykę į vietą- nepuolame ieškoti skalbyklių ir džiovyklių. Būkim pedantiškai švarios kasdieną, tačiau kelionėse- leiskim sau kiek užsimerkti arba...rinkimės atsakingai drabužius, ant kurių netgi plačiai atsimerkus....maži „purviūkščiai“ ne taip lengvai ir įsižiūri.

9. „Su Tavim nors ir į Pasaulio kraštą“ laisvalaikio kostiumas neiškomplektuojamas. Nes gi...į Pasaulio kraštą be kelnių ar tik su jomis...neisi...

 

Sudėtis:

80% medvilnė,

20% poliesteris

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas