cukraus pudros suknelė (2)
cukraus pudros suknelė (3)
cukraus pudros suknelė 4
125 € 67 €
Kaina
Nepasirinktas dydis
„Cukraus pudros“ suknelė

1. Kai įprastinė mažuliukė Kalėdinė kolekcija visai tikėtai ėmė ir išsiplėtė. (Nes niekas nenori per šventes sutikti kitos „viešnios“ apsirėdžiusios tuo pačiu)- aš nusprendžiau, kad ilgus metus nebesirūpinau Naujametės iškilmės apranga. Kalėdas padarydavom labai jaukias ir tinkamas pasivoliojimui su vilnonėm kojinėm aplink eglutes. Bet-o-tačiau. Šias metais sugrąžinau „į eterį“ aukštakulnių vertas sukneles ir komplektukus.

2. Nežinau kodėl- nieko specialiai labai nedariau, kad išeitų naujametinė suknelė, bet ji ėmė ir išėjo. Nesakau, kad netinkama Kalėdoms, tačiau kai iškyla poreikis pasipuošti prašmatniau- ji pakelia ranką pirmoji.

3. Trapecijos formos suknelė, kurią mes sulipdėme iš lengvai platėjančios viršutinės dalies , kurią papuošėme dar nematyta ir man labai patikusia detale ir iš pusės saulės kliošo sijono dalies, kurioje slepiasi kišenės, o pasisukus- taaaaip sukasi

4. Kai finišo tiesiojoje primerkta akimi žiūrėjau į suknelę ir svarsčiau- ko jai čia trūksta...pakartojau sau auksinę frazę: „kad mažiau yra daugiau“ ir nusprendžiau, kad tegu ji jau graži. O tai kaip be kaspinuko? Tad nenorėdami jai įtaisyti kažko papildomo- mes jai įtaisėme juostelę su kaspinuko formos išlinkiu ir pasiūlėme ją ryšėti ant kaklo. Tokiu kaspinukų pas mus dar nebuvo. Nepriimtina? Tada pamėginkite šią juostelę paversti dirželiu ir sujuosti suknelę per jos viršutinės ir apatinės dalies susijungimą. Bus gražu.

5. Na ir dar- šios kolekcijos „vilnos baltumo“ spalva- jai suteikia tokios snieguoliškos elegancijos. Šį faktą man galvoje dar labiau patvirtino, kai fotosesijos metu iš užkulisių fotografuojant JĄ girdėjau- „jeigu tekėčiau žiemą- tai būtų JI“.

6. Na ir tada- bėkite švęsti. Pasitikti. Ir tada, kai dangus prapliups tūkstančiais šviesų- stovėkime apšviestos ir gražios ir žinokite, kad į naujus metus įžengiate ir vėl gražios ir teisingai „apsirėdžiusios“. Sako, kaip sutiksi- tokie i bus.

 

Sudėtis:

78% poliesteris

19% viskozė

3% elastanas

Dydžių lentelė
Pristatymas
Prekių grąžinimas